Produkty marki Atopra skierowane są do osób zmagających się z problemem skóry atopowej o nieprawidłowych reakcjach immunologicznych. Ratunkiem polecanym przez dermatologów oraz innych specjalistów w dziedzinie chorób skóry są preparaty zapewniające odpowiednie nawilżenie i zapobiegające wysuszeniu skóry, co jest bezpośrednim powodem nasilania się problemu.

 

Produkty Atopra są ku temu idealne, zapewniając odpowiednie nawilżenie skóry, powodując zmniejszenie łuszczenia się naskórka, zmniejszenie poziomu wysuszenia skóry, wygładzenie naskórka czy zmniejszenie podrażnienia skóry.

 

Emulsje i kremy Atopra dostępne w naszej aptece minimalizują wiele nieprzyjemnych objawów takich jak zaczerwienienie, napięcie skóry, pieczenie, swędzenie czy szorstkość.

 

Wszelkie składowe produktów firmy przeznaczonych do skóry atopowej oparte są na specjalistycznej, odpowiednio przebadanej formule, zawierającej tylko bezpieczne dla ciała składniki. Produkty poddane zostały badaniom klinicznym uzyskując specjalne atesty, dlatego są gwarantem bezpieczeństwa i mogą być stosowane nawet przez posiadaczy najbardziej wrażliwej skóry. Nie uczulają i nie powodują podrażnień.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej apteki – u nas znajdziecie produkty tylko najwyżej jakości w dobrej cenie.

pixel