APAP 0,5 x 12 tabletek

  • APAP 0,5 x 12 tabletek
7,72 zł
/ szt.
In stock
Dodaj do przechowalni Dodaj do porównania
Dostawa i wysyłka
dostępny
Wysyłka w 2 dni
Koszt od 9,50 zł
Opis szczegółowy
Producent: USP zdrowie
Kod produktu: 4635
  • Apap to lek zawierający 500mg Paracetamolu - stosowanego w stanach bólowych różnego pochodzenia oraz w przebiegu grypy i przeziębienia z występującą gorączką. Lek wskazany zwłaszcza w: bólach głowy, mięśni, zębów, bólach menstruacyjnych.

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera:

substancję czynną: paracetamol 500 mg

Substancje pomocnicze:
wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.

Działanie:
Apap to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych leków przeciwbólowych dostępnych na rynku. Substancja czynna - Paracetamol działa poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy kwasu arachidonowego w ośrodkowym układzie nerwowym i tym samym blokuje ból. Paracetamol wskazany jest także w przebiegu grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych występujących z gorączką i ogólnym, złym samopoczuciem.

Zastosowanie:
Apap to lek stosowany jako środek przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (ból głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle miesiączkowe) oraz doraźnie jako środek przeciwgorączkowy.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na paracetamol. Ciężkie upośledzenie czynności wątroby i nerek, niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Lek nie powinien być stosowany w I trymestrze ciąży. Preparat w kroplach i zawiesinie nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 3 m.ż. U dzieci poniżej 12 r.ż. w postaci tabletek może być stosowany po konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie:
Lek przyjmuje się drogą doustną. Dorośli 1-2 tabl. (500-1000 mg) 3-4 razy dziennie. Doraźnie przeciwbólowo lub przeciwgorączkowo jednorazowo 1-2 tabl. (500-1000 mg).

Opinie użytkowników
5 Średnia ocena: 5.00
Autor:
Na mnie super działa, najczęściej przy bólach głowy. W zasadzie reakcja w kilkanaście minut.
Autor:
W zasadzie to pomógł mi przy każdym typie bólu - na prawdę skuteczny lek.
Autor:
Stosuję doraźnie w przypadku mniejszego i większego bólu - bardzo skuteczny lek, u mnie ból znika w ciągu kilkunastu minut.
Autor:
W moim przypadku najskuteczniejszy lek przeciwbólowy - ból ustępuje w zasadzie w kilka minut. U mnie problemem są przede wszystkim bóle głowy.
Autor:
Polecam, ale zakładając korzystanie raz na jakiś czas. Mnie pomaga. Mamie biorącej leki przeciwbólowe codziennie już nie bardzo.
Autor:
Bardzo szybka pomoc przy bólu głowy, kilka razy przy bólu zęba, również po leczeniu. Lek polecam.
Autor:
Skuteczne eliminuje ból - u mnie szczególnie chodzi o głowę i zęby, ale stosowany sporadycznie.
Autor:
Skuteczny, szybko działający lek, który stosuję doraźnie. Świetny produkt.
Autor:
Super działa na bóle głowy, brzucha i zębów. Biorę raz na jakiś czas, bardzo szybko pomaga - mnie wystarczy pół tabletki.
Autor:
Na mnie działa - trudno mi powiedzieć jak szybko, ale ból znika za każdym razem.
Autor:
Na prawdę skuteczny i dający efekty - w moim przypadku po 15 minutach ból znika.
Autor:
Ogólnie pozytyw, ale jeśli chodzi o moją żonę - ja biorę inny lek, ale wiem że i ten działa.
Inne produkty z tej kategorii:
Gardan 500mg x 10 tabletek
Zobacz szczegóły
Ibuprofen Max 400mg x 20 tabletek
Zobacz szczegóły
Efferalgan czopki doodbytnicze 80mg x 10 sztuk
Zobacz szczegóły
Paracetamol 0,5g x 100 tabletek
Zobacz szczegóły
Dampiryna x 20 tabletek
Zobacz szczegóły
Ibuprofen Max 400mg x 10 tabletek
Zobacz szczegóły
PARACETAMOL zawiesina 150ml
Zobacz szczegóły
NUROFEN x 12 tabletek
NUROFEN x 12 tabletek
5,84 zł
/ szt.
Zobacz szczegóły
Ibufen mini Junior 0,1g x 15 kapsułek
Zobacz szczegóły
Paracetamol Farmina 250mg x 10 czopków
Zobacz szczegóły
IBUPROM Sprint Caps x 10 kapsułek
Zobacz szczegóły
APAP ICE plaster chłodzący x 2 sztuka
Zobacz szczegóły
IBUPROFEN AFLOFARM 400mg x 20 tabletki drażowane
Zobacz szczegóły
Pyralgina Gorączka 500mg x 6 saszetek
Zobacz szczegóły
APAP 0,5 x  6 tabletek
APAP 0,5 x 6 tabletek
4,20 zł
/ szt.
Zobacz szczegóły
pixel