ATOPERAL BABY Plus krochmal do kąpieli 125g

  • ATOPERAL BABY Plus krochmal do kąpieli 125g
24,78 zł
/ szt.
In stock
Dodaj do przechowalni Dodaj do porównania
Dostawa i wysyłka
dostępny
Wysyłka w dni
Koszt od 9,50 zł
Opis szczegółowy
Producent: Adamed
  • Krochmal do kąpieli Atoperal Baby Plus to alternatywa dla drogich produktów łagodzących podrażnienia. Krochmal z powodzeniem może być stosowany jako środek regenerujący naskórek oraz redukujący odparzenia i potówki.

Działanie:
Linia produktów pielęgnacyjnych dla dzieci Atoperal Baby Plus została poszerzona o krochmal do kąpieli. Ten tradycyjny środek o działaniu neutralizującym wypryski, odparzenia i potówki dba o skórę dziecka, łagodząc podrażnienia. Wpływa korzystnie na regenerację uszkodzonego naskórka, przyspiesza gojenie drobnych ranek oraz wycisza świąd i przynosi ulgę wysuszonej skórze. Wspiera również odbudowę naturalnej warstwy ochronnej skóry dziecka. Po zastosowaniu krochmalu do kąpieli na skórze zostaje delikatny film osłonowy.

Zastosowanie:
Atoperal Baby Plus krochmal do kąpieli przeznaczony do pielęgnacji problematycznej skóry dzieci oraz niemowląt już od pierwszych dni życia. Szczególnie wskazany przy skórze suchej, wrażliwej, atopowej oraz skłonnej do podrażnień takich jak odparzenia, potówki czy wypryski alergiczne.

Sposób użycia:
Do wanienki z wodą należy wsypać dwie miarki krochmalu, zamieszać. Kąpiel powinna trwać około 10-15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę dziecka tak, aby nie zetrzeć filmu ochronnego. Najlepsze efekty w redukcji podrażnień skóry uzyskuje się po przeprowadzeniu kuracji składającej się z 10 kąpieli.

Opinie użytkowników
Inne produkty z tej kategorii:
Atoperal Baby Plus emulsja do kąpieli 200ml
Zobacz szczegóły
ATOPERAL Baby Plus krem 50ml
Zobacz szczegóły
ATOPERAL Baby Plus Szampon 125 ml
Zobacz szczegóły
ATOPERAL Baby Plus pianka do mycia 200ml
Zobacz szczegóły
ATOPERAL Baby Plus emulsja do ciała 200ml
Zobacz szczegóły
pixel